Objawy - arytmia

Arytmia

objawy.org.pl





Tytuł:  Tabletki antykoncepcyjne powodem arytmi?
Autor:  ana25
20.5.2010, 09:37
Nazywam się Ania i mam problem. Ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne o nazwie Mercilon, pojawiły się jednak problemy, ponieważ po miesiąc pojawiły się kłopoty z sercem (dziwna arytmia), i kłopoty z oddechem. Nadmienię, że problemy potęgowały się, gdy pozwoliłam sobie na wyjście ze znajomymi na tzw. piwko, gdzie również pokusiłam się o zapalenie kilku papierosów w ciągu wieczora. Poprosiłam mojego lekarza o zmianę środków antykoncepcyjnych. Lekarz wyraził zgodę i przepisał mi zamiennik o nazwie Yasmin, problem jednak nie ustąpił. Po trzech miesiącach odstawiłam tabletki. Problemy nie ustały, rozregulował mi się dodatkowo cykl miesiączkowy, a serce dalej bije nierówno i czasami odczuwam leki ból w klatce piersiowej. Mam 25 lat i pytam czy, jest jakiś sposób na pozbycia się kłopotów z sercem i wyrównania bolesnych cykli miesiączkowych. Być może ktoś z państwa odczuwał podobne dolegliwości i poradził sobie z problemem?

Tytuł:  Tabletki antykoncepcyjne powodem arytmi?
Autor:  Jola1
20.5.2010, 21:06
Doskonale Cię rozumiem, ja miałam podobne dolegliwości, odstawiłam tabletki i po paru miesiącach wszystko wrócił do normy. Prawdą jest też to, że po niewielkiej dawce alkoholu czułam się tragicznie, myślałam że serce to zaraz mi z klatki piersiowej wyskoczy. Zrobiłam badania serca ale wszystko w normie. Lekarz powiedział że możliwe są takie dolegliwości podczas zażywania hormonów. Nie martw się Aniu cykle miesiączkowe po dłuższym okresie powinny się same wyregulować.

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
nosił wilk razy kilka ponieśli i...
 



Pozostałe tematy: