Objawy - arytmia

Arytmia

objawy.org.pl

Tytuł:  Problemy z arytmią i bóle głowy
Autor:  patryk
1.3.2011, 09:09
Mam takie pytanie?: mając problemy z sercem (arytmia) i mając częste bóle głowy, to jakie leki można stosować? czy warto kombinować z \"alternatywnymi\" metodami. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Autor:  Dawid
1.3.2011, 14:03
Jeśli chcesz to możesz popróbować z akupunkturą lub akupresurą. Zwykłe proszki przeciwbólowe też nie powinny Ci zaszkodzić. Jednak najlepszym sposobem na ból głowy (jeśli jest taka możliwość) jest sen.

Autor:  Karolinka
3.3.2011, 08:45
Nawet jeśli chorujesz na arytmię, to leki przeciwbólowe, które możesz kupić bez recepty nie powinny Ci zaszkodzić. Możesz też skonsultować się z farmaceutą. Wówczas będziesz mieć pewność co do leku.

Autor:  Adam_Warszawa
3.3.2011, 13:48
Na takie bóle powinna Ci pomóc pyralgina. Z tego co wiem jest to bezpieczny lek, więc nie powinna CI w jakiś sposób zaszkodzić.

Autor:  
4.3.2011, 08:17
leki, które możesz kupić bez recepty zwykle nie są zbyt silne, więc nie mają zbytnego wpływu na organizm człowieka, jednak pomagają na ból. Jednak nie możesz brać takich leków zbyt często i w dużych ilościach. Pamiętaj o tym!!!

Autor:  Uriel
4.3.2011, 13:56
Ja jednak radzę Ci skorzystać z niefarmakologicznych sposób- wyjście na świeże powietrze, sen, napicie się dużej ilości wody, masaż. Leki to ostateczność

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest kwadratowe: koło czy kwadrat?

Pozostałe tematy: